Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Jacek Strojny z nominacji Partii Republikańskiej w SIM Południe

Społeczna inicjatywa Mieszkaniowa, powszechnie znana jako SIM, stała się jednym z ważnych elementów wyborów w Rzeszowie. Tanie mieszkania pod wynajem to atrakcyjny temat dla wszystkich konkurujących o fotel Prezydenta. Okazuje się, że w to przedsięwzięcie od dawna mocno zaangażowany jest Pan Jacek Strojny jednak nie w Rzeszowie, a w … Przemyślu.
Jacek Strojny z nominacji Partii Republikańskiej w SIM Południe

Autor: Kornelia Kopeć

Prezesem SIM Południe z siedzibą w Przemyślu jest członek Rady Krajowej Partii Republikańskiej i Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a członkiem Rady Nadzorczej z ramienia Krajowego Zasobu Nieruchomości, opanowanego przez ludzi Adama Bielana, jest nie kto inny jak Pan Jacek Strojny, mieniący się mianem apolitycznego kandydata na fotel Prezydenta Miasta Rzeszowa. To niestety kolejny już przykład na powiązania Pana Jacka Strojnego z do niedawna rządzącym prawicowym układem. 

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, nowa szefowa resortu Funduszy i Polityki Regionalnej, odwołała cały zarząd KZN, którego reprezentantem w SIM Południe był Jacek Strojny. Natomiast, wobec prezesa KZN Arkadiusza Urbana złożyła zawiadomienie do prokuratury. 

Katarzyna Pełczyńska - Nałęcz napisała na portalu X:

SIM Południe od czasu rejestracji w 2021 r. nie wybudował ani jednego mieszkania.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów