Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Jesteśmy silni tylko kiedy jesteśmy zjednoczeni. Wspólna konferencja wszystkich kandydatów na radnych z KWW Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa i społeczników z różnych środowisk.

Patrycja Pawlak- Kamińska z Nowej Lewicy i Paweł Lasota z Partii Polska 2050 poprowadzili konferencję na rzeszowskim Rynku, podczas której Konrad Fijołek krótko podsumował kampanię i jeszcze raz zaprezentował wszystkich kandydatów z list swojego komitetu.
Jesteśmy silni tylko kiedy jesteśmy zjednoczeni.  Wspólna konferencja wszystkich kandydatów na radnych z KWW Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa i społeczników z różnych środowisk.

Źródło: KWW Konrada Fijołka

- Łączą nas wspólne demokratyczne wartości – mówiła Patrycja Pawlak-Kamińska -Jesteśmy silni tylko kiedy jesteśmy razem: Nowa Lewica, Polska 2050 i Zieloni. Konrad Fijołek podczas swojej prezydentury udowodnił, że wie o tym, że Rzeszów ma być miastem dla wszystkich. Niezależnie od wieku, płci, zasobności portfela czy stopnia sprawności. Jesteśmy przekonani że kontynuacja prezydentury Konrada Fiołka to gwarancja, że będzie łączył profesjonalizm oraz wartości bliskie Lewicy- mówiła. 

Podkreślała, że tylko demokratyczny, szanujący ludzi prezydent sprosta wzywaniom przyszłości. 

-Krzysztof Stańko, członek zarządu regionu partii Polska 2050 Szymona Hołowni mówił o tym, że poparcie Konrada Fijołka niemal 3 lata temu było trafioną decyzją. -Prezydent Konrad Fijołek zdeklarował nam wówczas realizację naszych postulatów związanych z poprawą jakości życia i zielenią. I obietnice zrealizował. Dzisiaj możemy powiedzieć, że dalej popieramy Konrada Fijołka i chcemy żeby dalej pracował i realizował te obietnice, które wymagają więcej czasu- mówił Krzysztof Stańko.-Polska 2050 Szymona Hołowni popiera pana Prezydenta Konrada Fijołka w kolejnych wyborach i na kolejną kadencję. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi wyborcy, wyborcy Trzeciej Drogi- koalicji parlamentarnej do której należy Polska 2050 poprą go również. 

Krzysztof Stańko odniósł się również do kandydata na urząd prezydenta miasta, Adama Dziedzica. 

- Ponieważ jeszcze w przestrzeni publicznej pojawia się komitet tzw. Porozumienie Służy Ludziom Trzecia Droga, nie jest on przez przypadek malowany na żółto, czyli w barwach naszej partii- mówił -Dlatego chcę powiedzieć jeszcze raz, że Polska 2050 Szymona Hołowni popiera w wyborach na prezydenta Miasta Rzeszowa tylko pana Prezydenta Konrada Fijołka. Bo Rzeszów jest najważniejszy. 

Przemysław Jednacz z Partii Zieloni mówił:  – Zielony Rzeszów to nie slogan, to idea która przyświeca prezydentowi Fiołkowi odkąd go znam. Jako Partia Zieloni jesteśmy współkoalicjantem Koalicji 15 października. Wiemy jak ważne wybory były wtedy. I te wybory są tak samo ważne – mówił Jednacz. -Zieloni popierali i popierają Konrada Fijołka- dodał. 

Konrad Fijołek, zabierając głos zauważył że jego drużyna to piękna, kolorowa, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do mieszkańców i do miasta grupa.  -Cieszę się , że przypomnieliście że to w Rzeszowie rozpoczęła się Koalicja 15 października. I trwa nadal – mówił. 

-Chcemy dzisiaj przypomnieć, że komitet, który mnie wystawił, to komitet wielu różnych środowisk, a przede wszystkim społeczników. Pani Patrycja słynie z tego, że walczy o prawa osób, które tego potrzebują. Paweł Lasota, to miłośnik zwierząt. Wspiera schronisko Kundelek, promuje spacery z psami.  Jesteśmy grupą społeczników. Są tu te znane twarze które od lat pracują na rzecz miasta ale i właśnie te nowe – mówił prezydent.

Po tym podsumowaniu Prezydent przypomniał nazwiska wszystkich kandydatów.

KWW Konrad Fijołka


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów