Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Wybierzmy Osobowość Rzeszowa

Miasto Rzeszów, obchodząc swoje 670-lecie, zaprasza wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w plebiscycie "Osobowość Rzeszowa". Propozycje można zgłaszać od 2 kwietnia.
Wybierzmy Osobowość Rzeszowa

Źródło: pixabay.com

Będzie to okazja, by wyróżnić tych, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do promowania i rozwoju miasta, inspirując i motywując innych swoją pasją oraz zaangażowaniem. Ludzi pełnych energii, którzy zmieniają lokalny świat na lepsze. Teraz nadszedł czas, by pokazać ich światu i wybrać najbardziej wyjątkową "Osobowość Rzeszowa".

Plebiscyt to nie tylko okazja do wyróżnienia lokalnych bohaterów, ale również forma aktywnego zaangażowania mieszkańców w proces podejmowania decyzji dotyczących życia społecznego miasta. To szansa na wyrażenie swojego głosu i wsparcie dla tych, którzy znacząco przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa.

Plebiscyt składa się z kilku etapów. Kandydatów można zgłaszać od 2 kwietnia do 31 maja 2024 roku. Następnie członkowie Kapituły dokonają oceny kandydatów. Kapituła, składająca się m. in. z przedstawicieli rad społecznych oraz mediów, wybierze maksymalnie 10 nominowanych do tytułu "Osobowość Rzeszowa". Ostateczne słowo będzie należało jednak do mieszkańców, którzy będą mogli oddać głos na swojego faworyta w głosowaniu online.

Zwycięzca zostanie uroczyście uhonorowany podczas kolejnych obchodów rocznicy lokacji miasta. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa do aktywnego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wspólnie wybierzmy tych, którzy sprawiają, że Rzeszów jest coraz lepszym miejscem do życia i pracy. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów