Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Kto zostanie Prezydentem Rzeszowa? Bukmacherzy już wiedzą

Wybory samorządowe, w których wybierani będą radni do rad dzielnicowych, gminnych, powiatowych i sejmików wojewódzkich oraz wójtowie gmin, burmistrzowie i prezydenci miast odbędą się już 7 kwietnia. Polityczne zmagania wywołują coraz większe emocje wśród kandydatów, którzy starają się przekonać lokalnych wyborców do swojej kandydatury. Kto zatem zostanie Prezydentem Rzeszowa? Czy Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie większość w sejmiku? Sprawie postanowili przyjrzeć się specjaliści STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce.
Kto zostanie Prezydentem Rzeszowa? Bukmacherzy już wiedzą

Źródło: pixabay.com

Analitycy wzięli pod lupę polityczne zmagania w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Interesująco zapowiada się bezpośrednie starcie pomiędzy urzędującym Prezydentem Konradem Fijołkiem, a kandydatem KW Prawo i Sprawiedliwość Waldemarem Szumnym. Według ekspertów STS, największej polskiej firmy bukmacherskiej, jeżeli od finalnego poparcia Konrada Fijołka odejmiemy 27,5% to szanse obu kandydatów się zrównują. Przy uwzględnieniu takich założeń, kurs na zwycięstwo Konrada Fijołka lub Waldemara Szumnego wynosi 1.85*, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 163 zł (po odjęciu 12% podatku od gier).

Niemniej ważne rozstrzygnięcia mogą zapaść w wyborach do sejmiku podkarpackiego. Analitycy STS, przewidują, że Prawo i Sprawiedliwość zdobędzie samodzielną większość rządzącą w sejmiku. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.02*, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać blisko 90 zł (po odjęciu 12% podatku od gier). Wierzący w to, że Prawo i Sprawiedliwość nie będzie w stanie rządzić samodzielnie, mogą zyskać więcej. Kurs na takie zdarzenie wynosi 9.50*, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 836 zł (po odjęciu 12% podatku od gier).

*im niższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo zdarzenia.

Szczegółowe przewidywania analityków można znaleźć na stronie sts.pl.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów