Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

18-latka wjechała w ogrodzenie i trafiła do szpitala. Prawo jazdy posiada od niedawna

Do zdarzenia doszło dziś (05.03), przed godziną 8:30, w miejscowości Trzciana, w gminie Świlcza. Wypadek, który miał miejsce był spowodowany brakiem dostosowania odpowiedniej prędkości do panujących warunków drogowych. 18-latka w chwili, w której doszło do wypadku nie znajdowała się w stanie nietrzeźwości.
18-latka wjechała w ogrodzenie i trafiła do szpitala. Prawo jazdy posiada od niedawna

Źródło: KMP Rzeszów

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierująca samochodem marki honda, 18-letnia kobieta, zamieszkująca powiat rzeszowski, na łuku drogi  utraciła kontrolę nad swoim pojazdem i wjechała w ogrodzenie posesji.  Wynikało to z braku zachowania odpowiedniej prędkości do panujących na drodze warunków. 

Młoda kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.  Mundurowi ustalili, że niedawno, bo końcem stycznia, uzyskała ona prawo jazdy. Nie znajdowała się w sranie nietrzeźwości. Funkcjonariusze policji przypominają, żeby zawsze brać pod uwagę zmieniające się na drodze warunki i dostosowywać do nich prędkość pojazdu. 

Szczególną ostrożność zaś powinni zachowywać młodzi kierowcy, którzy dopiero doskonalą swoje umiejętności prowadzenia pojazdu. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów