Rynek 1: XCIII Sesja Rady Miasta Rzeszowa
Redakcja Rzeszów Info na XCIII Sesji Rady Miasta Rzeszowa. Rozmawialiśmy z radnymi na temat kluczowych punktów dzisiejszego porządku obrad. Pytamy co dalej z Placem Balcerowicza, co dalej z pomnikiem Wdzięczności Armii Radzieckiej z Placu Ofiar Getta oraz czy widać już kampanię wyborczą w mieście? Na bieżąco śledzimy wydarzenia w naszym mieście, abyście mogli być zawsze dobrze poinformowani. Przekonajcie się, co dla naszych radnych jest priorytetem w polityce miejskiej i jakie decyzje będą miały wpływ na przyszłość Rzeszowa. Już niedługo opublikujemy podsumowanie dzisiejszej sesji na kanale Rzeszów Info!
- 27.02.2024 20:46
Reklama

![„Opowiem Ci o Sprawiedliwych” – niezwykła lekcja historii i wartości w Trzcianie [ZDJĘCIA] „Opowiem Ci o Sprawiedliwych” – niezwykła lekcja historii i wartości w Trzcianie [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-opowiem-ci-o-sprawiedliwych-niezwykla-lekcja-historii-i-wartosci-w-trzcianie-zdjecia-1774279309.jpg)
![Akcja w górach jak z Hollywood. Black Hawk i kontrterroryści nad Bieszczadami [ZDJĘCIA] Akcja w górach jak z Hollywood. Black Hawk i kontrterroryści nad Bieszczadami [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-akcja-w-gorach-jak-z-hollywood-black-hawk-i-kontrterrorysci-nad-bieszczadami-1774277434.jpg)
![Zostawili 22-latkę po tym, jak wjechali w budynek [AKTUALIZACJA] Zostawili 22-latkę po tym, jak wjechali w budynek [AKTUALIZACJA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-zostawili-22-latke-po-tym-jak-wjechali-w-budynek-aktualizacja-1774276432.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze