Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Modowy Bazar w Rzeszowie. Odkryj nowe znaczenie mody

W Rzeszowie szykuje się wyjątkowy Modowy Bazar – odbędzie się on w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, gdzie każdy będzie mieć okazję odkryć wyselekcjonowane skarby z drugiej ręki, wzbogacić swoją garderobę i wpłynąć pozytywnie na środowisko.
Modowy Bazar w Rzeszowie. Odkryj nowe znaczenie mody

Źródło: Facebook

Już 9 marca, w godzinach od 11:00 do 16:00, Inkubator przy ul. Jagiellońskiej 24 stanie się miejscem pełnym modowych inspiracji. 

"Moda z drugiej ręki nie tylko daje szansę na znalezienie oryginalnych i unikatowych elementów garderoby, ale także wpisuje się w nurt zrównoważonego rozwoju, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach" - mówi organizator wydarzenia.

Poza możliwością zakupu modowych perełek, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z porad doświadczonej stylistki, która pomoże w doborze odpowiednich kombinacji i zestawów, aby każdy ubiór prezentował się stylowo i oryginalnie.

Bazar to także doskonała okazja do spotkania ludzi z podobnymi zainteresowaniami oraz wymiany doświadczeń związanymi z modą. Niezależnie od budżetu, każdy znajdzie coś dla siebie, co sprawi, że zakupy staną się nie tylko przyjemnością, ale także ekscytującą przygodą.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów