Porażka Stali Rzeszów w sparingu

W piątkowym sparingu rozgrywanym w Woli Chorzelowskiej Stal Rzeszów przegrała z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:3 po wyrównanym meczu. Szansę pokazania swoich umięjętności w spotkaniu z pierwszoligowcem dostało wielu mlodych zawodników Stali oraz testowany przez Stalowców Michał Musik z trzecioligowego KS Wiązownica.

Źródło: oficjalna strona Stali Rzeszów na Facebooku

Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica 2:3 (1:2)

Danielewicz (19’, rzut karny), Artur Gaża (53’) – Jakub Branecki (10’), Wiktor Biedrzycki (45’, 77’)

Skład Stali w I połowie meczu: Piotr Chrapusta - Bartosz Dubiel, Kacper Paśko, Szymon Panasiuk, Krystian Wachowiak - Krzysztof Danielewicz, Kacper Piątek, Illa Postupalśkyj - Kacper Plichta, Błażej Langer (38 Michał Musik), Kacper Sadłocha

Skład Stali w II połowie meczu:  Oskar Barzyk - Maksymilian Soja, Mateusz Augustyn, Szymon Panasiuk (71 Kamil Bartkowiak), Kacper Koptyński - Kamil Koczera, Kacper Zborowski, Manuel Ponce García - Jakub Zych, Michał Musik (77 Filip Nilipiński), Artur Gaża

Skład Termaliki Bruk-Bet Nieciecza: Tomasz Loska (46 Eric Topór) - Artem Polarus, Wiktor Biedrzycki, Krzysztof Piątek (64 Adam Krasiński), Bruno Wacławek - Jasse Tuominen (64 Tomasz Płaneta), Erwin Bahonko, Jakub Nowakowski, Jakub Wróbel (70 Kamil Leżoń), Wojciech Jakubik (46 Andrzej Trubeha) - Jakub Branecki (46 Jakub Jędrasik).