Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Tragedia w Budach Głogowskich. Zwęglone zwłoki mężczyzny

Do zdarzenia doszło dziś (05.02), w godzinach przedpołudniowych w Budach Głogowskich, w gminie Głogów Małopolski. Na miejsce zdarzenia przybyły trzy zastępy PSP i jeden zastęp OSP. Straż Pożarną na miejsce zdarzenia wezwała siostra zmarłego mężczyzny.
Tragedia w Budach Głogowskich. Zwęglone zwłoki mężczyzny

Źródło: Pixabay

Zgłoszenie o widocznym zadymieniu i zwęglonych zwłokach 67-letniego mężczyzny wpłynęło do rzeszowskiej Straży Pożarnej po godzinie 10.00. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy dostrzegli zwęglone zwłoki mężczyzny. Ze względu na unoszący się dookoła dym konieczne było oddymienie całego obiektu. 

Oprócz trzech zastępów Państwowej Straży Pożarnej i jednego zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej na miejsce przybył także zespół ratownictwa medycznego, który potwierdził zgon 67-latka. Służby wezwała siostra mężczyzny, która jako pierwsza zauważyła tragedię, do której doszło. 

Na miejscu pracują policjanci oraz prokuratura. Aktualnie trwają czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki 67-latka natomiast zabezpieczono w celu wykonania badań sekcyjnych. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów