Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, poparł kandydata Trzeciej Drogi

5 września w Dębicy odbyła się Inauguracja kampanii wyborczej Sylwestra Koryckiego, kandydata do Sejmu RP, Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe. W wydarzeniu wziął udział Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.
  • Źródło: Biuro Prasowe Polski 2050
Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, poparł kandydata Trzeciej Drogi

Źródło: Biuro Prasowe Polski 2050

"Dzisiaj jestem na ulicach Dębicy, aby udzielić poparcia Sylwestrowi Koryckiemu i zachęcić mieszkańców, aby tego normalnego, bardzo pracowitego,  konkretnego człowieka, który do polityki idzie jak powiedział nowy, ale po to żeby pracować, po prostu poprzeć."
„Warto więc zwrócić na niego uwagę i także na niego oddać Swój głos"

Wielką przyjemnością jest dziś móc, Sylwestra wesprzeć. My samorządowcy wyczuwamy tych ludzi, którzy gwarantują po prostu normalną i rzetelną pracę na rzecz innych, jestem pewny, że Sylwester to również gwarantuje zatem chciałbym Ci życzyć powodzenia", mówił Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.

 

Sylwester Korycki  startuje z numerem 3 na liście KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL.  Jest sekretarzem Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej. Mieszka w powiecie dębickim. Ukończył technikum elektroniczne, studia magisterskie w zakresie zarządzania oraz studia EMBA. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zaczynając od pracy sprzedawcy, poprzez pracę na liniach produkcyjnych, jako operator maszyn numeryczny, a kończąc na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zarządzaniu projektami i produktami w przemyśle, w firmach międzynarodowych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci.

Nigdy wcześniej nie był on zaangażowany w politykę. „Jeszcze 3 lata temu politykę oglądałem sprzed ekranu telewizora, pędząc przez życie z prędkością, którą determinowały decyzje rządów minionych 20 lat. Teraz staję przed wami prosząc o głos, aby móc Was drodzy Państwo reprezentować w Sejmie RP", mówił Sylwester Korycki.

Pan Sylwester Korycki chce zawrzeć z swoimi wyborcami umowę „Twój głos, moja ciężka praca".

Opiera swój program na trzech słowach: „Motywem mojej kampanii i myślę opisującym mnie słowem jest praca. Praca tak prosta, fizyczna, którą poznałem na wsi, praca którą wykonywałem w zakładach przemysłowych, jak również ten inny rodzaj pracy jaki wykonuje od 10 lat zarządzając projektami i produktami w międzynarodowych przedsiębiorstwach. I właśnie to chcę dla Was robić. Pracować. Bycie posłem to nic innego jak praca, tylko że pracodawcą jesteście Wy i oczekujecie od Waszego pracownika efektów i jakości. I macie do tego prawo".

„Drugim tak ważnym tematem przewodnim mojej kampanii jest Polska Równych Szans. Kod pocztowy (czyli to gdzie mieszkasz) musi nie być ważny, jeżeli chodzi o dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej, transportu publicznego, pracy, możliwości rozwoju, czy pójścia drogą przedsiębiorczości, która jest tak ważna w aspekcie rozwoju kraju, a obecnie tak piętnowana przez PiS".

„Trzecim słowem, które dziś dokładam jest Normalność. Niektórzy mówią, że jestem za normalny, aby starać się o mandat posła. Ale nam właśnie ta normalność jest potrzebna", mówił Sylwester Korycki.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów