Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Koncert Izabeli Trojanowskiej na Rynku oraz barwny korowód na otwarcie Senioraliów Rzeszowskich

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wielkie otwarcie tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich, którego główną atrakcją będzie koncert znanej polskiej piosenkarki Izabeli Trojanowskiej. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 15:30 na rzeszowskim Rynku. Uroczystość poprzedzi barwny korowód Seniorów.
  • Źródło: Rzeszowski Dom Kultury
Koncert Izabeli Trojanowskiej na Rynku oraz barwny korowód  na otwarcie Senioraliów Rzeszowskich

Autor: Wojciech Ziemski

Senioralia Rzeszowskie to wydarzenie organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury 
we współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa. Nadrzędnym celem tygodniowego przedsięwzięcia, które odbędzie się w Rzeszowie 
w dniach 9-16 września 2023 roku będzie aktywizacja oraz integracja Seniorów poprzez szereg wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

Otwarcie tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich odbędzie się w sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 15:30 na rzeszowskim Rynku. W jego trakcie nastąpi przekazanie Seniorom kluczy 
do miasta Rzeszowa oraz wręczenie certyfikatów dla nowych partnerów programu Ogólnopolska Karta Seniora, a główną atrakcją uroczystości będzie koncert popularnej polskiej piosenkarki i aktorki Izabeli Trojanowskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Inaugurację Senioraliów Rzeszowskich poprzedzi barwny korowód Seniorów, który o godzinie 15:00 wyruszy z Alei pod Kasztanami. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby i organizacje chętne do wzięcia udziału w pochodzie do stawienia się o godzinie 14:30 w punkcie startu. Podczas korowodu mile widziane będą kreatywne stroje. 

Każdy uczestnik otwarcia Senioraliów Rzeszowskich otrzyma informator z programem tygodniowego wydarzenia oraz zyska możliwość założenia Ogólnopolskiej Karty Seniora upoważniającej do atrakcyjnych rabatów. Szczegółowy program znajduje się także na stronie internetowej senioralia.rdk.rzeszow.pl, a infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 17 748 39 57 
(od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00).

Senioralia Rzeszowskie organizowane są pod Honorowym Patronatem Ministra Rodziny 
i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Realizację wydarzenia wspierają: Sponsorzy – Adamed Pharma, Fitness For Life, Leroy Merlin, Leśny Pałac i Pub Spółdzielczy Rzeszów oraz liczni Partnerzy odpowiedzialni za dodatkowe atrakcje dla Seniorów. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów