Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Pochodząca z Brzozowa Magdalena Korona, jest kolejną kandydatką z list Trzeciej Drogi w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Najważniejsi są ludzie! Jest bardzo aktywna, a mieszkańcy powiatu znają ją z działalności w wielu organizacjach pozarządowych. - Dla mnie ważni są ludzie, których spotykam w moim życiu. Jestem dla państwa, jestem tutaj dla was - zapewniała zapraszając mieszkańców do dyskusji.
  • Źródło: Sztab KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL
Pochodząca z Brzozowa Magdalena Korona, jest kolejną kandydatką z list Trzeciej Drogi w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Źródło: Sztab KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL

W środę 30 sierpnia w Brzozowie odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono kolejną kandydatkę z listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego z okręgu wyborczego nr 22 Krosno.

To idealna kandydatka

- Dziś w Brzozowie przedstawiamy kolejną, wspaniałą kandydatkę, która znajdzie się na naszych listach - to Magdalena Korona, brzozowianka, osoba o wielu pasjach, która może się poszczycić wieloma osiągnięciami - mówił Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych i lider listy koalicyjnej.

Przypominał, że kiedy poznał Magdę, to od razu wiedział, że jest idealną kandydatką dla mieszkańców powiatu brzozowskiego. - Jestem przekonany, że mieszkańcy powiatu też czują, że Magda to osoba na którą warto postawić. Jeśli ktoś jej jeszcze nie zna, to przez aktywność jaką zaprezentuje w tej kampanii będzie miał okazję ją poznać bliżej - zapewniał.

Jak mówił cieszy się z tego, że kandydaci z list Trzeciej Drogi, są lokalnymi działaczami udzielającymi się w stowarzyszeniach, a duża część z nich to kobiety. - Stawiamy w tych wyborach na ludzi młodych, a średnia wieku na listach wyborczych, to mniej niż 45 lat. Chcemy pokazać nową jakość w polskiej polityce a Magdalena Korona jest tego najlepszym przykładem. Cieszę się, że jest z nami w drużynie - podkreślał.

 

Jest bardzo aktywna

Magda jest rodowitą brzozowianką. - Tu się urodziłam, wychowałam i mieszkam razem z moją rodziną. Tu prowadzę też życie zawodowe i angażuję się w inne działalności - mówiła.

Jest osobą bardzo aktywną i przyłączyła się do wielu organizacji pozarządowych, działających na kilku płaszczyznach. - Między innymi w sferze podtrzymania tradycji tego pięknego regionu, w sferze kultury i w sferze sportu - wyliczała kandydatka.

Jak mówiła - działa przez stowarzyszenia dlatego, że stara się dać coś od siebie, przy okazji współpracując z grupą innych ludzi. - Angażujemy się wspólnie, a dla mnie ważni są ludzie, których spotykam w moim życiu - mówiła. - Są to wspaniałe osoby, które mają dużo pasji i wspólnie chcą coś zrobić.

Lubi działać, zaprasza do współpracy

Podkreślała, że taką właśnie drużyną jest drużyna Bartosza Romowicza, do której została zaproszona. - Jestem za to ogromnie wdzięczna, dlatego, że tak jak tutaj w Brzozowie mam okazję działać z fascynującymi osobami, tak podobnie i w tej drużynie są ludzie aktywni, którzy lubią działanie, a ja w życiu często zajmuję się właśnie działaniem - mówiła.

Magda zaprosiła też do współpracy wszystkich mieszkańców swojego miasta. - Dla mnie ta interakcja jest bardzo ważna, dlatego można mnie odnaleźć na moim profilu Facebookowym. Zapraszam do zadawania pytań, zapraszam do dyskusji. Jestem dla państwa, jestem tutaj dla was - akcentowała.

Jak mówiła prywatnie prowadzi firmę, która zajmuje się organizacją szkoleń m.in. strzeleckich. Prowadzi również usługi finansowe, bo ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Jej największą pasją jest jednak działalność w organizacjach pozarządowych i ratownictwo wodne, w które jest zaangażowana nie tylko zawodowo ale też jako wolontariuszka.

- Chociaż dziś Brzozów jest pochmurny, to nastawianie ludzie jest na pewno pozytywne. Uwielbiam to miejsce, dlatego wróciłam tu po studiach, są tu możliwości do działania, chociażby poprzez wspomnianą już przeze mnie działalność w organizacjach pozarządowych -zapewniała z uśmiechem.

 By nam się tu żyło dobrze

Przypomniała, że organizacje pozarządowe to narzędzie, dzięki któremu można działać wszędzie.

- Szczególnie tutaj, dla tego regionu. Mam nadzieję, że takich narzędzi będziemy mieć coraz więcej, a kolejną sposobnością do działania,będzie możliwość posiadania własnego posła, właśnie z tego regionu - mówiła.

Dodała, że poseł z tego miejsca będzie kolejnym elementem, który przyczyni się do rozwoju regionu. - Żeby nam się tu żyło komfortowo, dobrze i wygodnie. Żebyśmy chcieli mieszkać i funkcjonować w tym miejscu - podkreślała.

Bartosz Romowicz przypominał, że Magda jest kandydatką bezpartyjną. - Bo na listach Trzeciej Drogi są także osoby niezwiązane z naszą partią, ale swoją działalnością udowodniły, że warto im zaufać, że warto na nich postawić. Magda to kandydatka dla wszystkich brzozowian - od wyborców lewicy do wyborców prawicy. To kandydatka stąd i jestem przekonany, że oddając głos na Magdę nie zawiedziecie się - podkreślał.

nr 11 Magdalena Korona - Brzozów, ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie na wydziale zarządzania, oraz studia podyplomowe o kierunku rachunkowość i finanse w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prowadzi działalność gospodarczą.

Jest ratownikiem wodnym, instruktorem: pływania, strzelectwa sportowego, obronnego i bojowego, posiada patent sternika motorowodnego. Działa w wielu organizacjach pozarządowych. Jest założycielką kilku z nich.

Jest radną powiatu brzozowskiego, członkinią Rady Społecznej Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie - Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego, wiceprzewodniczącą Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, która została utworzona z jej inicjatywy.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów