Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

JKS SMS Jarosław wygrywa Costa Blanca Futsal Cup!

W wielkim finale Costa Blanca Futsal Cup w kategorii U-19, drużyna mistrzów Polski w futstalu, JKS SMS Jarosław, wygrała z hiszpańskim zespołem CD Calpe Futsal 6-2.
JKS SMS Jarosław wygrywa Costa Blanca Futsal Cup!

Autor: Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

W drodze do finału zespół z Podkarpacia, który jako jedyny reprezentował Polskę w tym prestiżowym turnieju pokonał w fazie grupowej: CD Calpe Futsal 7-4, APA del Liceo Francés Internacional de Málaga 7-0, CD Póvoa - Futsal 5-2. W półfinale wygrali z: Huercal-Overa C.F. 9-3. 

W finale bramki zdobywali Radek Roga (3), Patryk Pakuła (2) oraz Radek Socha, którzy przyczynili się do zwycięstwa jarosławskiego teamu. Ich determinacja i umiejętności sprawiły, że zdobyli puchar.

Zespół wystąpił w składzie: Mateusz Tarnowski, Miłosz Lisowski (bramkarze), Michał Gida (kapitan), Radosław Socha, Patryk Pakuła, Radosław Roga, Mateusz Dubaj, Sylwester Magdziak oraz trener Robert Kurosz. 

Sukces JKS SMS Jarosław w Hiszpanii był możliwy dzięki: Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Urzędowi Marszałkowskiemu w Rzeszowie, Podkarpackiemu Związkowi Piłki Nożnej, JKS Jarosław oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu za umożliwienie nam udziału w tym turnieju. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów