Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 02:58
Reklama

Stand-up Tomka Kołeckiego już 23 marca w Rzeszowie

Stand-up Tomka Kołeckiego już 23 marca w Rzeszowie
kołecki
Już w czwartek (23 marca) w Rzeszowie w Lord Jack wystąpi Tomek Kołecki. Stand-up rozpocznie się o godzinie 20:30. Nie może Was tam zabraknąć. Tomek Kołecki to komik, który swoją przygodę ze sceną zaczął w wieku 16 lat. Niedoszły socjolog i biznesmen- jak mówi o sobie. 

Występował m.in w Krakowskiej Tauron Arenie, Stadionie Lecha Poznań, Spodku czy Operze Leśnej w Sopocie. Jak sam podkreślał skromnie: grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Jego programy możecie śledzić na YouTube. Tym razem wystąpi w Rzeszowie z programem "Sztuka Marginesu" 
Hej to ja Tomek. Zwracam się do Was osobiście, bo nie ma co udawać. Żaden PR-owiec nie przekaże Wam moich myśli, a moje myśli potrafią czasem skręcić w bardzo dziwną stronę. Najczęściej jednak skręcają w stronę komedii (w odróżnieniu od moich rąk, które skręcają coś innego), komedii z której później rodzą się żarty. Następnie sprawdzam te żarty na wieczorach typu open mic, by na koniec zaserwować Wam śmieszne opowieści w najlepszej możliwej postaci. Właśnie znajdujemy się w tym momencie. Mam nowy materiał, który jest już gotowy by ruszyć z nim w kraj. Nie mogę się doczekać, aż spotkamy się i wspólnie spędzimy wieczór pełen śmiechu. Do zobaczenia! 

- zachęca Kołecki, aby przyjść i zobaczyć go na scenie. Czy ktoś do tej pory zwracał się do Was tak bezpośrednio?

"Sztuka Marginesu", jak wskazuje Tomek Kołecki to umowna nazwa dzieł, które powstały obok istniejących rodzajów sztuki. Co jeszcze? O tym przekonacie się w czwartek, a także zaglądając do wydarzenia na Facebooku, które dostępne jest tutaj. 

Zapraszamy Was do nabycia biletów. 

 

kołecki
kołecki


Oceń

Komentarze
Reklama