Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

VI Otwarty Turniej Piłki Siatkowej 25 lutego w Raniżowie

VI Otwarty Turniej Piłki Siatkowej 25 lutego w Raniżowie
foto turniej (1)
Już 25 lutego 2023 roku w Raniżowie odbędzie się VI Otwarty Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem honorowym Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart. Organizatorem turnieju jest Wójt Gminy Raniżów Władysław Grądziel oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. 

Początek zmagań na parkiecie hali sportowej przy ul. Armii Krajowej 20 o godzinie 9:00. Turniej ma charakter otwarty, każdy może wziąć w nim udział. Preferowane są drużyny amatorskie, które spełnią wymogi zdrowotne i sanitarne. Wszystkie poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością. 

Organizatorzy chcą poprzez turniej zachęcić do popularyzacji siatkówki, zdrowej rywalizacji, kulturalnego dopingu, aktywnego spędzania wolnego czasu i integracji poprzez uprawnienie sportu. 

Dla każdego kto weźmie udział w turnieju przewidziany jest ciepły posiłek. System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie oraz pod numerem tel. 533 666 332 

turniej siatkarski 2023

turniej siatkarski 2023


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów