Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Udany rok dla Judo Millennium Rzeszów

Udany rok dla Judo Millennium Rzeszów
FB_IMG_1671769051658
Judo Millennium Rzeszów podsumowało 2022 rok. Jak zaznaczają przedstawiciele klubu sportowego był to udany rok, ponieważ zawodnicy klubu zdobyli wiele medali na zawodach międzynarodowych i centralnych.

Wicemistrzem Polski seniorów został Norbert Majcher. Wywalczył on również brązowy medal Pucharu Polski Seniorów. Udanie sezon zakończył Mateusz Grendys, który został Mistrzem Polski Juniorów Młodszych i dwukrotnie był pierwszy na Pucharze Polski. Dużym sukcesem dla Mateusza było trzecie miejsce na Pucharze Europy juniorów młodszych.

Szymon Lampart zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików i brązowy medal Pucharu Polski Juniorów Młodszych. Filip Jakubowski zdobył brązowy medal Pucharu Polski Juniorów Młodszych i zajął miejsce za podium Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Michał Klimko zdobył brązowy medal na Pucharze Polski Juniorów Młodszych. Tuż za podium Mistrzostw Polski Młodzieży znalazł się Daniel Krępeć. Na Mistrzostwach Polski Młodzików brązowy medal zdobył Krystian Bethoon.

Tego wszystkiego nie byłoby gdyby nie sponsorzy, którzy przyczynili się do sukcesów klubu. Byli to AKRODOM, Tomasz Tittinger, Biznes Polska, KARPAT-BUD, Grzegorz Gajór, QSand i Miasto Rzeszów.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów