Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Mikołajki 2022 w Plaza Rzeszów. Ciekawe atrakcje dla dzieci

Mikołajki 2022 w Plaza Rzeszów. Ciekawe atrakcje dla dzieci
santa-claus-3806346_1920

Autor: fot. Pixabay

Mikołajki w CH Plaza Rzeszów w tym roku będą obfitować w ciekawe atrakcje dla dzieci w różnym wieku. W planach m.in. spotkanie z Mikołajem oraz warsztaty plastyczne. 

We wtorek 6 grudnia od godz. 14:00 do godz. 19:00 na najmłodszych czekać będzie przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przyjedzie co Centrum specjalnie z odległej Laponii.

Dzieci będą mogły sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem na specjalnej świątecznej foto ściance. Odbędą się także zabawy muzyczne o tematyce świątecznej oraz quizy wiedzy o Mikołaju i Bożym Narodzeniu z drobnymi upominkami.


Na dzieci czekać będą także atrakcje sportowe i warsztaty plastyczne. Dla odważnych przewidziano specjalny mikołajkowy tor aktywności, na którym będzie trzeba pomóc elfom w rozwiązaniu różnych zagadek. Dzieci będą mogły m.in. sprawdzić się w konkurencji rzutu do wyznaczonego celu.


Na torze będzie trzeba także poradzić sobie z mikołajowymi łamigłówkami, a na odważnych czekać będzie koło fortuny z zadaniami specjalnymi. Najlepsi zgarną atrakcyjne nagrody.


Dodatkowo w godzinach trwania Mikołajek w CH Plaza Rzeszów dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach ozdób świątecznych. W mikołajowej strefie plastyczno-warsztatowej pod okiem śnieżynek powstawać będą wyjątkowe świąteczne opaski, renifery, choinkowe zawieszki, bałwanki bibuły i kartki świąteczne.


Dzieci będą mogły także ozdobić świąteczne pierniczki i pomalować gipsowe figurki.
fot. Plaza Rzeszów

mikołaj plaza 2022
mikołaj plaza 2022


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów