Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Zarząd Sarii przeprasza mieszkańców Przewrotnego

Zarząd Sarii przeprasza mieszkańców Przewrotnego
saria
Oświadczenie firmy Saria, które zostało przesłane przez pana Dariusza Tworzydło. Oświadczenie ma związek z ostatnim wydarzeniem, gdzie mieszkańcy zatrzymali samochód dostawczy, który zmierzał do zakładu. O tym przeczytacie tutaj.

Według ustaleń firmy z mieszkańcami tego typu transporty nie miały odbywać się przez drogę powiatową od strony Pogwizdowa Starego. Mieszkańcy twierdzili, że już kilka razy dochodziło do takich sytuacji.

Czy oświadczenie przekona mieszkańców?  Poniżej jego treść: 

Firma SARIA dokonała pełnej weryfikacji zdarzenia, które miało miejsce w nocy z piątku na sobotę.

Faktem jest, że nowy kierowca firmy przewozowej, który dotąd nie jeździł do Przewrotnego zrealizował transport wbrew regułom ustalonym przez zarząd SARIA i zaakceptowanym przez wszystkich przewoźników, co jest warunkiem koniecznym do współpracy z firmą. Popełnił błąd. W związku z zaistniałą sytuacją wyciągnięte zostały konsekwencje.

Ponadto firma SARIA wskazuje, iż wzmocniła akcję informacyjną, która jest prowadzona wśród wszystkich naszych przewoźników. Obecnie opracowywane są dodatkowe materiały przypominające przewoźnikom, podwykonawcom i partnerom wykonującym usługi transportowe, o zasadach które ich obowiązują w ramach realizacji przewozów dla SARIA.

Deklarujemy, że każdorazowo jeżeli do podobnych sytuacji dojdzie, będziemy wyciągali konsekwencje, włącznie z rozwiązaniem umów z przewoźnikiem łamiącym zasady. Przepraszamy mieszkańców za to, że musieli doświadczyć sytuacji naruszenia zasad, które zadeklarowaliśmy, a które były przyjęte przez przewoźników. Dziękujemy przy tym mieszkańcom za zgłoszenie, bowiem pozwoli to wyeliminować podobne sytuacje w przyszłości. Będziemy w tym aspekcie konsekwentni i stanowczy.

Zarząd SARIA

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów