Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Mieszkańcy Przewrotnego: Saria kłamie, w ich działaniach nic się nie zmieniło!

Mieszkańcy Przewrotnego: Saria kłamie, w ich działaniach nic się nie zmieniło!
z26209123AMP,-Stop-spalarni-w-Przewrotnem----Protest-mieszkanco

Mieszkańcy sołectwa Przewrotne mają dość. Od kilkunastu dni zgłaszają ciągle fetor z zakładu Saria. Dodatkowo jeden z mieszkańców złapał nielegalny transport samochodu z Sarii przez Przewrotne. Składano wielokrotnie deklaracje, że taka sytuacja nie będzie miała miejsce. Samochody miały się nie poruszać po drodze powiatowej (chodzi o drogę pomiędzy Pogwizdowem Starym a Przewrotnem). 

Pomimo tego faktu jak widać na zdjęciu, które umieścił pan Grzegorz deklaracje te można włożyć "między bajki"

Pan Dariusz Tworzydło, który odpowiada za kontakt z mieszkańcami z ramienia Sarii, napisał: "Otrzymałem informację, iż SARIA sprawdza i weryfikuje te zgłoszenia. Weryfikowane są w szczególności tachografy, kwity wagowe, zapisy GPS, dokumenty wyjazdowe i zapisy z kamer. Firma SARIA przekaże Państwu szczegółowe wyjaśnienia i decyzje w tej sprawie". 

Odpowiedziała mu pani Ewelina: "co tutaj wyjaśniać skoro są udokumentowane FAKTY....? I od Sarii oczekujemy tylko FAKTÓW a póki co są ciągle jakieś weryfikacje, które prawie nigdy nie odzwierciedlają zaistniałych FAKTÓW. I to jest prawdziwy problem , który oddala nas od szczerego, opartego na prawdzie dialogu i rozwiązania problemu wiecznego smrodu."Zdaniem mieszkańców nic się nie zmienia, bo Saria jak kłamała, tak kłamie. Mieszkańcy w dalszym ciągu zgłaszają smród, hałas i łapią kierowców z transportem, których nie powinno tam być. Całą dyskusję podsumowuje pan Paweł: "Zarząd Sarii Kłamał i nadal Kłamie!!!"

Całość dyskusji można śledzić tutaj
 


  


 


 

W sprawie wyślemy pytania prasowe. 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


  

 


 


Saria

Saria


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów