Awans gen. bryg. Marcina Duszy, który pełni funkcję dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich oraz Dowódcy Garnizonu w Rzeszowie, został podkreślony jako wyraz uznania dla jego dotychczasowej służby, profesjonalizmu i odpowiedzialności w strukturach Wojska Polskiego. Prezydent zaznaczył, że to także potwierdzenie wysokiego poziomu zaufania, jakim został obdarzony oficer, obejmując dowodzenie jedną z kluczowych jednostek wojskowych w kraju.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
– To szczególne wyróżnienie jest dowodem Pana zaangażowania i skuteczności w realizacji obowiązków oficera Wojska Polskiego – podkreślił prezydent Rzeszowa.
Konrad Fijołek podziękował również za dotychczasową współpracę pomiędzy Wojskiem Polskim a samorządem miasta. Jak zaznaczył, relacje te mają istotne znaczenie dla bezpieczeństwa regionu oraz budowania więzi między armią a społecznością lokalną.
Na zakończenie prezydent złożył generałowi życzenia dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z pełnionej służby oraz pomyślności w życiu osobistym. Wyraził także przekonanie, że dowodzona przez niego brygada oraz Garnizon pozostaną powodem dumy dla mieszkańców miasta i całego Podkarpacia.
![Prezydent Rzeszowa gratuluje awansu dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich [ZDJĘCIA] Prezydent Rzeszowa gratuluje awansu dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/xl-prezydent-rzeszowa-gratuluje-awansu-dowodcy-21-brygady-strzelcow-podhalanskich-zdjecia-1777966796-full.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze