Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 27 czerwca 2026 20:16
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Rzeszów gasi światła dla Ziemi. Symboliczne sześćdziesiąt minut bez prądu
Rzeszów gasi światła dla Ziemi. Symboliczne sześćdziesiąt minut bez prądu
Dzisiaj o godzinie 20:30, Rzeszów po raz kolejny włączy się w globalną akcję Godzina dla Ziemi, organizowaną przez WWF. Przez 60 minut miasto symbolicznie ograniczy zużycie energii, dołączając do milionów ludzi na całym świecie, którzy w ten sposób wyrażają troskę o środowisko naturalne. 28.03.2026 11:14    1
Kliknęła w „łatwy zysk”. Straciła 185 tysięcy złotych – oszuści znów uderzają
Kliknęła w „łatwy zysk”. Straciła 185 tysięcy złotych – oszuści znów uderzają
Miała być szybka droga do pomnożenia oszczędności, skończyło się dramatem finansowym. 38-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego padła ofiarą perfidnego oszustwa inwestycyjnego i straciła blisko 185 tys. zł. Policja bije na alarm – podobnych przypadków jest coraz więcej. 28.03.2026 09:48    1
The Bad Tales zachwycili w „Must Be the Music”!
The Bad Tales zachwycili w „Must Be the Music”!
Wczorajszy wieczór był pełen muzycznych emocji! Widzowie Must Be the Music na antenie Polsatu mogli zobaczyć energetyczny występ zespołu The Bad Tales. Grupa zdobyła jednogłośne uznanie jury, otrzymując cztery razy „tak”! Zespół, którego trzon tworzą muzycy związani z Podkarpaciem – m.in. z Rzeszowem i Łańcutem – zaprezentował się jako dojrzała, koncertowa formacja z wyraźnym rockowym charakterem. Głosowanie na Dziką Kartę może przesądzić o losach zespołu, dlatego nie zwlekaj - wybierz swojego faworyta! 28.03.2026 09:26    1
Czarna seria na podkarpackich drogach. Wypadek w Dębicy! Uwaga na utrudnienia
Czarna seria na podkarpackich drogach. Wypadek w Dębicy! Uwaga na utrudnienia
W piątek, 27 marca 2026 roku, około godziny 16:10 doszło do poważnego wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 94, na odcinku pomiędzy Dębicą a Pilznem. Droga w Dębicy w kierunku Pilzna zablokowana. 27.03.2026 16:56    1
Czy kompromis zakończy spór? Prezydent spotkał się z Radami Osiedli ws łącznika Miłocińska-Technologiczna
Czy kompromis zakończy spór? Prezydent spotkał się z Radami Osiedli ws łącznika Miłocińska-Technologiczna
Prezydent Konrad Fijołek spotkał się dziś z przedstawicielami osiedli Miłocin, Baranówka i Przybyszówka oraz reprezentantami pracowników firm działających w strefie Dworzysko. Głównym tematem rozmów była planowana organizacja ruchu na łączniku ulic Technologicznej i Miłocińskiej oraz próba wypracowania kompromisu pomiędzy potrzebami mieszkańców a zapewnieniem sprawnego dojazdu do pracy. 27.03.2026 15:06    1    1
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama