Wielki Czwartek w katedrze rzeszowskiej – Eucharystia źródłem misji każdego wiernego [ZDJĘCIA]
Uroczysta Msza Wieczerzy Pańskiej sprawowana w Wielki Czwartek, 2 kwietnia 2026 roku, w katedrze rzeszowskiej zgromadziła licznych wiernych, którzy wspólnie rozpoczęli obchody Triduum Paschalnego. Liturgii przewodniczył biskup rzeszowski bp Jan Wątroba, który w homilii zwrócił uwagę na głębokie znaczenie Eucharystii oraz kapłańskiej misji całego Ludu Bożego.
03.04.2026 09:23
1