Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 22:56
RZESZÓW INFO
Reklama
Studio Rzeszów Info:

Sondy uliczne

Sonda uliczna. Czy mieszkańcy obchodzą Halloween?
Sonda uliczna. Czy mieszkańcy obchodzą Halloween?
🎃 Halloween tuż za rogiem! Wychodzimy na ulice Rzeszowa, aby zapytać mieszkańców, jak planują obchodzić to święto i co o nim sądzą 👻. Czy przebieranki i cukierki na dobre zadomowiły się w naszym mieście, czy może Halloween wciąż wzbudza mieszane uczucia? Sprawdźcie, co myślą o tym Rzeszowianie! 🕸️ 31.10.2024 14:35
Sonda uliczna. Jak mieszkańcy spędzają Dzień Chłopaka?
Sonda uliczna. Jak mieszkańcy spędzają Dzień Chłopaka?
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka! Tak, to właśnie dzisiaj! 🔥 🎉 Może nie każdy z Was jeszcze otrzymał życzenia, więc my z redakcji Rzeszów Info ślemy serdeczne pozdrowienia! Panowie, pochwalcie się – jakie macie plany na dzisiejszy dzień? Może czekacie na jakiś wymarzony prezent? 🎁 Zachęcamy do obejrzenia naszej sondy! 30.09.2024 12:02
Sonda uliczna. Co mieszkańcy myślą o przebudowie ulicy Grunwaldzkiej?
Sonda uliczna. Co mieszkańcy myślą o przebudowie ulicy Grunwaldzkiej?
Remont ulicy Grunwaldzkiej zbliża się do końca i można już dostrzec ogromne zmiany! 🌿 Ulica zyskała nowe życie – jest teraz bardziej zielono, przytulnie i przyjaźnie dla mieszkańców. 🌸 Jak oceniacie te zmiany? Czy podoba Wam się nowy wygląd Grunwaldzkiej? A może macie jakieś sugestie, co jeszcze można by poprawić? 🤔 Zastanawiamy się też, czy w Rzeszowie powinny powstawać kolejne deptaki przeznaczone wyłącznie dla ruchu pieszych. 🚶‍♂️🚶‍♀️ Czy to dobry kierunek dla rozwoju miasta? 🌳 Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią! Wasze zdanie jest ważne. Dajcie znać w komentarzach! ⬇️ 13.09.2024 13:52
Sonda uliczna. Jak minął pierwszy dzień w szkole?
Sonda uliczna. Jak minął pierwszy dzień w szkole?
📚 Nowy rok szkolny rozpoczęty! Uczniowie wrócili do swoich sal lekcyjnych, gotowi na kolejny rok pełen nauki. Jak minął im pierwszy dzień w szkole? Jakie cele postawili sobie na nadchodzący rok? Zapraszamy na kolejną sondę, gdzie poznacie ich opinie i cele na nadchodzące miesiące! 04.09.2024 12:00
Sonda uliczna - Jak mieszkańcom podoba się budynek Olszynki Park?
Sonda uliczna - Jak mieszkańcom podoba się budynek Olszynki Park?
Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce powstał właśnie w Rzeszowie! 🎉 Ostatnio byliśmy świadkami montażu ostatniego elementu tego imponującego obiektu — iglicy na dachu Olszynki Park. 🌆✨ Ten nowy wieżowiec na trwałe wpisał się w panoramę Rzeszowa. Ale czy faktycznie pasuje do naszego miasta? 🤔 Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie! Co myślicie o nowym obiekcie? Czy wpisuje się w charakter Rzeszowa? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach! 👇 30.08.2024 10:30
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bogusław Pańko Treść komentarza: Świetna praca policjantów i nie patrząc na zagrożenie poświęcenie Data dodania komentarza: 27.06.2026, 11:55 Źródło komentarza: Nocny dramat w Starej Wsi. Brzozowscy policjanci ruszyli na ratunek i ściągnęli dzieci z balkonu Autor komentarza: Jewremi Treść komentarza: a plażu dla naturystów tam budiet ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Oddalone od Rzeszowa o 20 km. Lazurowe Wybrzeże startuje w piątek Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama