"Literacki Rzeszów" odc. 49 - Maria Gibała
Gościem Literackiego Rzeszowa jest Maria Gibała, której pasją niezaprzeczalnie jest fotografia i poezja. Mieszka w Przemyślu, należy do Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Przemyślu. Od marca 2011 r. redaguje rubrykę swojego pomysłu "Własnym Głosem" w miesięczniku "Nasz Przemyśl".
O poszukiwaniach własnej poetyckiej drogi, miłości do Przemyśla i zatrzymywaniu na fotografiach otaczającego świata rozmawia z Małgorzatą Matwij - Autor.
- 21.02.2025 14:52
Reklama



![Patriotyczne świętowanie w Trzebownisku. Pamięć o bohaterach i lekcja tożsamości [ZDJĘCIA] Patriotyczne świętowanie w Trzebownisku. Pamięć o bohaterach i lekcja tożsamości [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-patriotyczne-swietowanie-w-trzebownisku-pamiec-o-bohaterach-i-lekcja-tozsamosci-zdjecia-1777724961.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze