Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 16 na drodze krajowej nr 19 w Baryczce.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem z nieustalonych przyczyn najprawdopodobniej zjechał z drogi i uderzył w przepust. Niestety, pomimo podjetych przez służby medyczne czynności, życia 58-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego, nie udało się uratować.
Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza ze strzyżowskiej Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.
Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia, będą wyjaśniane w toku dalszego postępowania.



![Prezydent Rzeszowa gratuluje awansu dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich [ZDJĘCIA] Prezydent Rzeszowa gratuluje awansu dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-prezydent-rzeszowa-gratuluje-awansu-dowodcy-21-brygady-strzelcow-podhalanskich-zdjecia-1777966796.jpg)
![Świlcza pobiegła razem – sport, rodzina i europejska energia w jednym wydarzeniu [ZDJĘCIA] Świlcza pobiegła razem – sport, rodzina i europejska energia w jednym wydarzeniu [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-swilcza-pobiegla-razem-sport-rodzina-i-europejska-energia-w-jednym-wydarzeniu-zdjecia-1777965759.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze