Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piknik NGO - Święto aktywności i kreatywności na rzeszowskich bulwarach [HARMONOGRAM]

Już 6 lipca zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie - Piknik NGO, który rozpocznie się o godzinie 14:00. To coroczne spotkanie organizacji pozarządowych, które ma na celu promowanie działań społecznych, integrację oraz dobrą zabawę. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, pełna różnorodnych warsztatów, konkursów i występów artystycznych.
Piknik NGO - Święto aktywności i kreatywności na rzeszowskich bulwarach [HARMONOGRAM]

Źródło: Materiały prasowe organizatora

Mnóstwo Atrakcji dla Każdego
W programie pikniku znajdą się liczne atrakcje, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dla majsterkowiczów przygotowano specjalny kącik, w którym każdy będzie mógł sprawdzić swoje zdolności manualne i stworzyć coś wyjątkowego. Miłośnicy roślin będą mieli okazję porozmawiać z naszymi uczestnikami o eko-poradach, jakie zioła można bezpiecznie zbierać i jak je wykorzystywać w codziennym życiu. Dla osób kreatywnych przygotowano warsztaty plastyczne, muzyczne oraz z szycia na maszynie. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Osoby aktywne fizycznie będą mogły wziąć udział w warsztatach sportowych, a dla tych, którym leży na sercu ekologia, przewidziano ekoporady, gdzie specjaliści podzielą się wiedzą na temat ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Rozrywka dla Najmłodszych
Najmłodsi uczestnicy pikniku na pewno nie będą się nudzić. Organizatorzy przygotowali dla nich liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy, gry i zabawy. Dzięki temu dzieci będą mogły spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, jednocześnie bawiąc się i ucząc.

Strefa Kulinarna
Podczas pikniku nie zabraknie również strefy kulinarnej, gdzie będzie można skosztować pysznych potraw i napojów. Każdy znajdzie coś dla siebie – od zdrowych przekąsek po smakowite dania główne. To doskonała okazja, aby spróbować nowych smaków i spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Występy Artystyczne
Podczas Pikniku NGO odbędą się również liczne występy artystyczne zarówno na scenie, jak i poza nią. W programie znajdą się pokazy taneczne, muzyczne i konkursy. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać talenty mieszkańców oraz gości specjalnych, którzy zapewnią niezapomniane widowisko. Dzięki różnorodnym prezentacjom każdy znajdzie coś, co przyciągnie jego uwagę i dostarczy mu wiele radości.

Muzyczne Zakończenie
Na zakończenie dnia, o zmierzchu, odbędą się koncerty. Będzie to doskonała okazja, aby posłuchać dobrej muzyki na żywo i zakończyć dzień w rytmach ulubionych piosenek. Występy artystów na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń i sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Piknik NGO to doskonała okazja do integracji, poznania działalności lokalnych organizacji pozarządowych oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się już 6 lipca o godzinie 14:00. Do zobaczenia!


Podziel się
Oceń

Komentarze