Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wielkie serca podkarpackiej KAS dla psów ze schronisk [FOTO]

Pracownicy i funkcjonariusze podkarpackiej KAS chętnie przyłączyli się do akcji organizowanych z okazji Dnia Psa. Ponad 230 kg karmy dla psów otrzymało schronisko dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach oraz podopieczni Fundacji Psi Azylek ze schroniska dla zwierząt w Podgrodziu.
Wielkie serca podkarpackiej KAS dla psów ze schronisk [FOTO]

Źródło: KAS

W ostatnim tygodniu czerwca w jednostkach podkarpackiej KAS odbyły się akcje dla podopiecznych z podkarpackich schronisk dla zwierząt.  Zbiórka karmy na rzecz psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach (koło Przemyśla) oraz podopiecznych Fundacji Psi Azylek ze schroniska dla zwierząt w Podgrodziu (koło Dębicy) cieszyła się dużym sukcesem. Zebraliśmy wspólnie ponad 230 kg. suchej i mokrej karmy oraz przekąsek dla czworonogów, które zostały przekazane schroniskom w przypadający 1 lipca Dzień Psa.
Wszystkim, którzy wspomogli obydwie akcje serdecznie dziękujemy. Takie efekty wspólnych działań pozwalają wierzyć w dobro ludzi i utwierdzają w tym, że pomaganie jest potrzebne, a los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny.


W imieniu kierownictwa schronisk dla bezdomnych zwierząt dziękujemy pracownikom i funkcjonariuszom podkarpackiej KAS za wielkie serca, pomoc i wsparcie.
W podkarpackiej KAS służbę funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wspierają 23 psy służbowe różnych ras. Wśród nich są owczarek belgijski malinois, parson russel terier, labrador retriever oraz springer spaniel angielski, które w swojej codziennej służbie wykrywają wyroby tytoniowe, środki odurzające, walutę oraz CITES/ASF.


 


Podziel się
Oceń

Komentarze