Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kongres Kobiet: "współczesna kobieta ma ogromne aspiracje, by realizować swoje marzenia"

O kobietach, ich prawach, planach, marzeniach i ograniczeniach rozmawiali uczestnicy wydarzenia: Akademia Kobiet - Sukces i Rozwój. Ten inspirujący dla wielu kobiet kongres już od lat wpisał się w rzeszowski kalendarz wydarzeń organizowanych we współpracy z Miastem Rzeszów.
Kongres Kobiet: "współczesna kobieta ma ogromne aspiracje, by realizować swoje marzenia"
pexels-fox-1595387-ink


Jaka jest definicja współczesnej kobiety? Kim jest współczesna kobieta? Jakie są jej pasje? Według Katarzyny Skowrońskiej, posłanki PO:

- Współczesna kobieta jest odważna, dbająca o to, jak wygląda jej rodzina i dom. Ale też mająca ogromne aspiracje, żeby realizować swoje marzenia, a także po to, by być współczesną kobietą, a nie tak, jak chcą ją zakwalifikować, aby pielęgnowała cnoty niewieście.
 

Sukces niejedno ma imię


Program wydarzenia został przygotowany w odpowiedzi na problemy i potrzeby współczesnej kobiety. Całe wydarzenie zostało stworzone  przez kobiety z różnych środowisk. Uczestniczki podzieliły się z innymi kobietami swą wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami. Czym jest sukces? Jak można go osiągnąć? Czy dla każdego sukces oznacza to samo? Uczestniczki kongresu przedstawiły nam swoje definicje:

- Poczucie spełnienia jest sukcesem. Dopiero osoba, która czuje się spełniona, jest osobą, która może dawać z siebie bardzo dużo. - twierdzi doktor ekonomii KUL Joanna Mucha.

Natomiast dla pisarki i dziennikarki Magdaleny Louis - Pasja jest koniecznym składnikiem czegokolwiek, co prowadzi do sukcesu.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów