Zdarzenie to miało miejsce dziś (22.05), po godzinie 9:00 rano, w miejscowości Książnice (powiat mielecki).
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że do wypadku doszło najprawdopodobniej z powodu braku zachowania odpowiedniej ostrożności 74-letniego operatora ciągnika i ładowarki typu tur.
Kobieta była wtedy w trakcie wykonywania prac przydomowych. Pomimo wykonywanej reanimacji życia 70-latki nie udało się już uratować. 74-latek, który kierował ciągnikiem nie znajdował się pod wpływem alkoholu.
Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja. Sprawę tą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

![Brawurowy pościg policyjny od Kolbuszowej zakończony blokadą w Rzeszowie! [WIDEO] Brawurowy pościg policyjny od Kolbuszowej zakończony blokadą w Rzeszowie! [WIDEO]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-brawurowy-poscig-policyjny-od-kolbuszowej-zakonczony-blokada-w-rzeszowie-wideo-1767556788.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze