Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

33-latka dachowała fiatem na autostradzie A4. W pojeździe były małe dzieci

Kierująca fiatem 33-latka, zamieszkująca gminę Radymno, dachowała na odcinku autostrady A4, w Skołoszowie. Do zdarzenia doszło w wyniku utraty kontroli nad pojazdem przez kobietę. Przewoziła ona ze sobą roczne i 3-letnie dzieci, które wraz z 33-latką zostały przetransportowane do szpitala. Nie zostali jednak oni ciężko ranni.
33-latka dachowała fiatem na autostradzie A4. W pojeździe były małe dzieci

Źródło: stock.adobe.com

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godzinie 19:00. Został o tym poinformowany dyżurny z jarosławskiego komisariatu, lecz na miejsce zadysponowano policjantów z komendy w Radymnie. 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika że, 33-latka kierująca pojazdem marki fiat, na odcinku autostrady A4 w Skołoszowie, utraciła kontrolę nad swoim pojazdem. W wyniku tego zdarzenia doszło do wjechania przez kobietę w barierę energochłonną, a następnie dachowania samochodu.

W pojeździe przebywały dzieci, w wieku roczek i trzy lata, które wraz z kobietą zostały przewiezione do szpitala. Nie doznali jednak oni cięższych obrażeń, więc zostali wypuszczeni do domu. 33-latka, według ustaleń policji, nie znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie to, uznano jako kolizję drogową.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów