Zdarzenie to miało miejsce w sobotę (20.04) , po godzinie 16:00 we wsi Krzątka (powiat kolbuszowski). 31-latek, wjechał wprost pod koła pociągu towarowego relacji Wola Baranowska – Hrubieszów. W organizmie mężczyzny znalazło się około 2,5 promila alkoholu. Doznał on obrażeń i został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności tego wypadku są aktualnie wyjaśniane przez policję.
Funkcjonariusze policji apelują o przestrzeganie zasad odpowiedniego zachowania się, na niestrzeżonych przejściach kolejowych. Zawsze należy pamiętać o zatrzymaniu pojazdu, w przypadku braku znaku „STOP” przed przejazdem. W dalszą drogę można wyruszyć dopiero po upewnieniu się, że żaden pociąg nie nadjeżdża. Nie wolno również zapominać, że pociąg hamuje o wiele dłużej niż samochód.
ŹRÓDŁO: kolbuszowa.policja.gov.pl



![Nowy wiceprezydent Rzeszowa. Kim jest dr Maciej Ulita? [FOTORELACJA] Nowy wiceprezydent Rzeszowa. Kim jest dr Maciej Ulita? [FOTORELACJA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-415d1d0bf736bf5ba2423fdb95c60fe7.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze