Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi podejrzanym o posiadanie narkotyków

Kryminalni z Krosna od miesięcy angażowali się w dochodzenie dotyczące nielegalnego posiadania oraz handlu substancjami odurzającymi. Działania funkcjonariuszy koncentrowały się na identyfikowaniu podejrzanych osób, ich lokalizacji oraz tras dystrybucji niedozwolonych substancji. Podczas działań zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi podejrzanym o posiadanie narkotyków

Źródło: pixabay.com

Pierwsze sukcesy śledczych pojawiły się w lutym bieżącego roku, kiedy funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkania podejrzanych o posiadanie narkotyków, na obszarze gminy Miejsce Piastowe. Wątpliwości funkcjonariuszy zostały potwierdzone, gdy podczas przeszukania znaleziono znaczną ilość narkotyków, takich jak marihuana, mefedron, kokaina oraz tabletki ecstasy. Dodatkowo, 26-letni mężczyzna przebywający na posesji, okazał się być poszukiwaną osobą i został aresztowany przez policję. 

Nie zaprzestając poszukiwań śledczy odnaleźli kolejne miejsca, w których przechowywane były narkotyki, tym razem na terenie Krosna. Przeszukanie ustalonych lokalizacji wykazało, że znajdowały się tam nielegalne substancje: amfetamina, tabletki ecstasy, a także sprzęt, którego używano do narkotyków. Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn, 34-latka oraz 40-latka. 

Na terenie gminy Krościenko Wyżne funkcjonariusze zatrzymali również 31-latka, który zakupił nielegalne substancje odurzające za pomocą aplikacji internetowej. Przeszukanie domu mężczyzny wykazało, że posiadał tabletki ecstasy oraz sprzęt do ich porcjowania. Mężczyzna został zatrzymany. 

Aresztowani podejrzani po przesłuchaniu usłyszeli zarzuty, teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu wszystkich mężczyzn. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów