Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Kierowca bmw w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 54 km/h

16 kwietnia w Przemyślu, policjanci dokonali zatrzymania kierowcy bmw, który w terenie zabudowanym w miejscu gdzie dozwolona prędkość wynosiła do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h. Mało tego był to już drugi taki wyczyn w jego wykonaniu w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie obyło się bez poważnych konsekwencji.
Kierowca bmw w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 54 km/h

Źródło: pixabay.com

We wtorek 16 kwietnia, przemyscy policjanci podczas kontroli, prowadzonej przy al. Wolności. Dokonali zatrzymania kierowcy, jadącego w bmw. Który w terenie zabudowanym, gdzie dozwolona prędkość jazdy, wynosiła do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h. Kierowcą tym był mieszkaniec powiatu przemyskiego. Za dokonane czyny, ukarano go mandatem w wysokości 3000 zł. Kierowca otrzymał także 13 punktów karnych. Dodatkowo jak się miało okazać, mężczyzna w ciągu ostatnich dwóch lat, popełnił już dokładnie to samo wykroczenie. 

Apelujemy do wszystkich kierowców z prośbą o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz prowadzenie bezpiecznej jazdy nie stwarzającej zagrożenia życia dla danej osoby oraz innych uczestników ruchu drogowego. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów