Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczne zderzenie na drodze krajowej nr 19: dwie osoby ciężko ranne

Wczorajsza noc w miejscowości Kombornia przyniosła dramatyczne wydarzenie, gdy doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym pojazdem marki Volvo. W wyniku tego tragicznego incydentu dwie osoby doznały poważnych obrażeń ciała, a odcinek drogi krajowej nr 19 na długie godziny stał się nieprzejezdny.
Tragiczne zderzenie na drodze krajowej nr 19: dwie osoby ciężko ranne

Źródło: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło około godziny 22:30, kiedy to 26-letnia kierująca samochodem osobowym Renault, wykonując manewr wyprzedzania, niespodziewanie zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku ciężarowym Volvo. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochody zostały poważnie uszkodzone, a ich pasażerowie odnieśli obrażenia.

Źródło: Podkarpacka Policja

Kierująca pojazdem Renault oraz podróżujący z nią pasażer zostali natychmiast przetransportowani do krośnieńskiego szpitala, gdzie udzielono im niezbędnej pomocy medycznej. Jednakże natura ich obrażeń była na tyle poważna, że wymagała to dalszego leczenia i monitorowania.

Policja podjęła działania w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wstępne ustalenia sugerują, że manewr wyprzedzania nie był wykonany z należytą ostrożnością, co doprowadziło do katastrofalnego zderzenia obu pojazdów. Uczestnikom wypadku pobrano próbki krwi celem dokładnej analizy na obecność alkoholu lub innych środków odurzających.

Źródło: Podkarpacka Policja

Konsekwencje tego zdarzenia miały daleko idące skutki dla lokalnej społeczności, gdyż odcinek drogi krajowej nr 19 w miejscowości Kombornia był nieprzejezdny przez kilka godzin. Drogowcy oraz służby ratownicze podjęły natychmiastowe działania w celu usunięcia pozostałości po wypadku i przywrócenia normalnego ruchu na tej trasie.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów