Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Wypadek drogowy w Błażowej. 4-osobowa rodzina przewieziona do szpitala

Do zdarzenia doszło w nocy soboty na niedzielę (17/18.02), około godziny 1:00, w miejscowości Błażowa. Wypadek spowodowany był wjechaniem do rowu samochodu marki Toyota. Kierowca tego pojazdu był trzeźwy. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku do szpitala z poważnymi obrażeniami została przewieziona czteroosobowa rodzina znajdująca się w tym pojeździe.
Wypadek drogowy w Błażowej. 4-osobowa rodzina przewieziona do szpitala
zdjęcie ilustracyjne

Źródło: pl.freepik.com

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy policji wynika, że czterdziestolatek kierujący samochodem marki Toyota jadąc ulicą 3 Maja zjechał nagle z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Policja aktualnie wyjaśnia jak doszło do tego, że mężczyzna skierował swój pojazd do rowu. Badania nie wykazały obecności alkoholu w jego organizmie. 

W wyniku tego zdarzenia pojazd dachował, po czym zaczął się palić, wskutek czego ucierpiała rodzina mężczyzny, pochodząca z miejscowości Dynów. 37-letniao żona kierowcy oraz dwójka dzieci 8-letnia dziewczynka oraz 12-letni chłopak. Zostali oni z obrażeniami jamy brzusznej oraz twarzy przewiezieni do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Numer 2 przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Ustalane są teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów