Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Walka Michała o zdrowie i życie: Apel o pomoc

Blada cera, brak apetytu, ból po prawej stronie brzucha, płaczliwość, zmęczenie, nietolerancja pokarmowa... To tylko kilka z symptomów, z którymi musi zmagać się Michał, wesoły i uśmiechnięty 17-latek z Jarosławia (woj. podkarpackie). Jego życie to nieustanna walka z różnymi chorobami, a teraz stan zdrowia Michała znacząco pogorszył się, gdy zdiagnozowano u niego polekowe uszkodzenie wątroby.
Walka Michała o zdrowie i życie: Apel o pomoc

Źródło: nadziejadladzieci.pl

Mama Michała, samotnie wychowująca syna, opowiada o trudach, jakie ich spotkały: „Zgromadzone dotychczas środki właśnie się kończą. Co będzie dalej? Nie wiem. Boję się… Płaczę, gdy Michałek nie widzi. Bez pomocy dobrych ludzi jesteśmy na przegranej pozycji”.

Choroby Michała wymagają nie tylko zmiany leków, ale także wprowadzenia bardzo rygorystycznej diety. Obecnie jednak brakuje środków na kontynuację leczenia, co zagraża zdrowiu i życiu chłopca. Dlatego apelujemy o wsparcie.

Michał cierpi na szereg schorzeń, w tym zespół Downa, wiotkość mięśni kończyn górnych i dolnych, astmę, alergie, kamicę woreczka żółciowego, niedoczynność tarczycy, niesłyszenie, Hashimoto, oraz niezborność nadwzroczną obu oczu drugiego stopnia. Jego codzienność to stała opieka lekarzy różnych specjalizacji i rehabilitantów.

Źródło: archiwum rodzinne

Rodzina Michała nie jest w stanie sama pokryć kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją, lekami czy wizytami u lekarzy. Turnusy rehabilitacyjne, które są niezbędne dla Michała, mają koszt 1,500,00 złotych każdy, a odbywają się cztery razy w roku.

Michał marzy o rozwoju, nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. Jego determinacja i miłość do matki naprawdę robią wrażenie, ale potrzebuje pomocy, aby móc kontynuować leczenie i rozwijać się dalej. Chce być samodzielny, by ulżyć matce w troskach o jego przyszłość.

Źródło: archiwum rodzinne

Miłość matki daje Michałowi siłę do walki, ale ta walka wymaga wspólnej mobilizacji społeczeństwa. W imieniu Michała i jego bliskich, apelujemy o pomoc w zebraniu środków na dalsze leczenie, rehabilitację i koszty związane z chorobą.

Zapraszamy dołączenia do tej szlachetnej inicjatywy, by wspólnie zawalczyć o przyszłość Michała. Każda złotówka, każda forma wsparcia, przyczyniają się do szansy na zdrowie i lepsze życie dla tego niezwykłego chłopca. Nie pozostawmy Michała samego w tej trudnej chwili - razem możemy uczynić różnicę! 

Link do zbiórki Michała: www.nadziejadladzieci.pl/michal-gral

Druga forma Pomocy: Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego
Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352
Tytułem wpłaty: Darowizna Michał Gral


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów