Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Konferencja Technologia Biznes Inwestycje Edycja 2023: Droga do Inteligentnej Przyszłości

Już 7 grudnia o godz. 9.00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji przy ul. T. Lenartowicza 6 w Rzeszowie odbędzie się Konferencja Technologia Biznes Inwestycje (TBI). To wyjątkowe wydarzenie, które otwiera drzwi do inteligentnej przyszłości, łącząc świat nauki, biznesu i innowacji.
Konferencja Technologia Biznes Inwestycje Edycja 2023: Droga do Inteligentnej Przyszłości

Źródło: PCI

Dlaczego warto wziąć udział w TBI?

“Sztuczna inteligencja w pracach naukowych – plagiat, rewolucja, czy praca twórcza”, “Wsparcie na innowacje – najskuteczniejsze i najnowsze programy inwestycyjne”, „Jak prowadzić przedsiębiorstwo bezpiecznie, bez podatku dochodowego i tym samym wspierając innych”, „Dominacja rynków azjatyckich, czy utraciliśmy już kontrole nad technologiami?  to zaledwie kilka tematów, które zostaną poruszone!

Konferencja TBI to doskonała okazja dla:

- Przedsiębiorców, którzy dążą do zwiększenia zysków, redukcji kosztów i rozwoju poprzez innowacje oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji. Poznaj najnowsze narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez instytucje regionalne i krajowe oraz zdobądź informacje o korzyściach wynikających z wybrania właściwej ścieżki opodatkowania, cyfryzacji i automatyzacji przedsiębiorstwa, udziału w misjach gospodarczych.

- Inwestorów, którzy szukają okazji inwestycyjnych w dynamicznie rozwijającej się branży innowacji. Zyskaj dostęp do zespołów naukowych pracujących nad nowoczesnymi technologiami i dowiedz się, w jakie projekty warto zainwestować już dziś.

- Naukowców, którzy chcą poznać praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w badaniach i jak pozyskać wsparcie finansowe na swoje projekty. Przedstaw swoje osiągnięcia przed przedsiębiorcami i inwestorami oraz dowiedz się, jak rozwijać ekosystem innowacji.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Kliknij w link, aby zarejestrować się: tbi.pcinn.org

Liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo w TBI to okazja do:

  •      Udziału w wykładach i panelach dyskusyjnych
  •      Aktywnego networkingu z naukowcami, przedsiębiorcami i inwestorami
  •      Osobistych konsultacji z ekspertami PCI
  •      Zwiedzenia strefy wystawienniczej laboratoriów badawczych i wzorcujących
  •      Bezpośrednich rozmów z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu
  •      Poznania nowoczesnych technologii rozwijających się na Podkarpaciu

Dołącz do wydarzenia i przekształć swoją wizję przyszłości w rzeczywistość na Konferencji Technologia Biznes Inwestycje!

Więcej informacji na: https://tbi.pcinn.org/


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów