Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Piknik rodzinny "Wbiegnij na podium"

W Malawa Fun Park odbył się rodzinny piknik pod nazwą "Wbiegnij na podium". To właśnie w tym miejscu wystartowali uczestnicy biegów na dystansach 10 i 20 kilometrów. Trasy wyścigu przemierzały tereny gminy Krasne, Chmielnik oraz miasta Rzeszów.
  • Źródło: Gmina Krasne
Piknik rodzinny "Wbiegnij na podium"

Autor: Ela Krupińska

Źródło: Facebook Podium

Wzięcie udziału w Pikniku stanowiło okazję do zakupienia cegiełki wspierającej fundację "Szansa 21", która jednocześnie była biletem do udziału w loterii. Na zwycięzcę czekała wyjątkowa nagroda w postaci roweru oraz drobne upominki.

Oprócz biegu, uczestnicy mogli skorzystać z różnych atrakcji dla rodzin, takich jak strefa relaksu, dmuchańce, zabawy z animatorami, zjazdy na tyrolce, strzelnica czy koncert zespołu THE SIDE, który zakończył wydarzenie.

Całe przedsięwzięcie było zorganizowane przez stowarzyszenie Podium. Konferansjer wydarzenia, Grzegorz Pittner, znany także jako Mr. Robot, wspominał, że tego rodzaju wydarzenia budują wspólną pasję, tworzą społeczność i stanowią idealną okazję do spędzenia czasu.

Zwycięzcą biegu na 20 kilometrów został Torres Michael, uzyskując czas 1 godziny, 31 minut i 46 sekund, natomiast bieg na 10 kilometrów wygrał Kamil Pyrcz, pokonując trasę w czasie 42 minut i 36 sekund.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów