Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tajemnicza paczka pod domem dziecka. W niej, 100 000 zł i słodycze

W sobotę 1 lipca w Długiem niedaleko Krosna, pod domem dziecka pojawiła się aluminiowa skrzynia. Na niej informacja: „Proszę się nie bać. Paczka to darowizna, nic groźnego”.
Tajemnicza paczka pod domem dziecka. W niej, 100 000 zł i słodycze
Źródło: Krosno112.pl

Anonimowy darczyńca przyniósł kufer z nietypową zawartością pod placówkę we wczesnych godzinach porannych. Zauważył go jeden z pracowników. Chciał do niego podejść i porozmawiać - wtedy ofiarodawca oddalił się.

Skrzynia była zabezpieczona kłódką i łańcuchem. O niecodziennej sytuacji zawiadomiono dyrekcję domu dziecka i policję - nie było wiadomo czy zgodnie z zapewnieniem, wewnątrz nie znajdowało się nic niebezpiecznego.

W tym czasie, dziennikarze z lokalnej redakcji portalu Krosno112.pl, otrzymali telefon. Rozmówca twierdził, że pod lokalnym domem dziecka znajduje się skrzynia. Podał kod (7777), który miał otworzyć zabezpieczającą ją kłódkę. Po skontaktowaniu się z szefostwem placówki, te zapewnienia sprawdziły się.

Kufer otworzył jeden z przybyłych na miejsce funkcjonariuszy. Jego oczom ukazało się wiele słodyczy i… 100 000 w stuzłotowych banknotach.

Tożsamość altruisty nie jest znana. Gotówkę zdeponowano w bezpiecznym miejscu. Zostanie przeznaczona na potrzeby domu dziecka i jego wychowanków.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów