Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dominik Skuba walczy z rzadką chorobą. Brakuje jeszcze ponad 130 tysięcy złotych!

Dominik Skuba stawia czoła rzadkiemu i groźnemu nowotworowi - jedynemu w swoim rodzaju przypadkowi, który dotyka zaledwie kilku osób na milion. Ta choroba pozbawiła go normalnego życia. Dominik porusza się teraz na wózku, ma trudności z mową i przełykaniem. Jego własny organizm walczy z nim, a jego stan pogarsza się dramatycznie! Jednak istnieje lek, który może pomóc Dominikowi - jest to jedyna nadzieja, która może uratować naszego syna. Bardzo gorąco prosimy o wsparcie, ponieważ czasu jest bardzo mało!
Dominik Skuba walczy z rzadką chorobą. Brakuje jeszcze ponad 130 tysięcy złotych!
Autor: siepomaga.pl

Dominik skończy 21 lat w listopadzie... Początkowo urodził się jako zdrowy chłopiec - tak przynajmniej wszyscy sądzili... Przez pierwsze kilkanaście miesięcy jego życia nie było żadnych oznak niepokoju. Jednak gdy miał 2 lata, na jego główce nagle pojawił się guz, który nie chciał zniknąć. Rodzina zaczęła poszukiwania, aby dowiedzieć się, co to mogło być. 

Okazało się, że guz na głowie Dominika to w rzeczywistości zmiana w kości czaszki, a oprócz tego są jeszcze dwie inne zmiany! Wszystko to jest wynikiem choroby Dominika. Wiadomo, że Dominik cierpi na histiocytozę z komórek Langerhansa - rzadki i złośliwy nowotwór układu krwiotwórczego! W prostych słowach, komórki w jego ciele rozmnażają się niekontrolowanie, niszcząc cały organizm.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów