Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pomóżmy Kasi w powrocie do zdrowia. Potrzeba 400 tysięcy złotych

Zwróciła się do nas pani Ewelina, której córka Kasia urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem wewnętrznym. Kasia ma obecnie 15 lat. Niestety, ale na jej leczenie potrzebna jest kwota 400 tysięcy złotych, która przekracza możliwości finansowe rodziny.
Pomóżmy Kasi w powrocie do zdrowia. Potrzeba 400 tysięcy złotych
Autor: Ewelina Oberc

Pierwszą operację przeszła jeszcze w brzuchu mamy, w szóstym miesiącu ciąży. Miesiąc później przyszła na świat. Gdy miała 6 miesięcy, przeszła endoskopowy zabieg mózgu, aby wodogłowie się nie rozwijało. 

- mówi pani Ewelina, mama Kasi.

Dziewczynka ma 15 lat i umysłowo rozwija się świetnie, niestety ma ograniczenia ruchowe. Rozszczep kręgosłupa doprowadził do niedowładu nóg. Kasia porusza się na wózku, ale nie traci pogody ducha i dobrego samopoczucia. 

Kasia może stanąć na nogi, ale potrzebna jest kosztowna operacja biodra i rehabilitacja, gdyż w międzyczasie u Kasi rozwinęła się dysplazja stawu biodrowego. Kasia bardzo cierpi, jakikolwiek ruch sprawia jej ból, który uniemożliwia spanie także w nocy. 

- dodaje pani Kasia, która widzi szanse na to, aby córka stanęła na nogi. Istnieje możliwość przeprowadzenia operacji w Warszawie, ktróą może przeprowadzić dr Paley w Warszawie w Paley European Institut. Koszt operacji, trzymiesięcznej rehabilitacji z pobytem w Warszawie i zakup ortez to kwota 400 tysięcy złotych. 

Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów operacji i rehabilitacji. W tym celu została utworzona zbiórka przez Fundację Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/katarzyna-oberc. Wierzę, że dzięki Tobie będzie to możliwe i Kasia stanie na nogi.

- apeluje pani Ewelina i prosi o wpłaty. Dzięki naszej poomcy Kasia może być zdrowa!


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów