Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Wychowanek Głogovii Głogów Małopolski katem Wisły Kraków w barażach

Wychowanek Głogovii Głogów Małopolski katem Wisły Kraków w barażach
Klisiewicz~2

Wczoraj przy ul. Reymonta odbył się mecz barażowy o awans do Ekstraklasy. Wisła Kraków podejmowała na swoim boisko Puszczę Niepołomice. Niespodziewanie Puszcza wygrała w Krakowie 1:4. 

 

Foto. Puszcza NiepołomiceWisła przez całe spotkanie nie mogła znaleźć skutecznego sposobu na grę gości. Warto wspomnieć, że w trakcie sezonu piłkarze Sobolewskiego wygrali z Puszczą tylko raz: w Pucharze Polski po rzutach karnych. W dwóch meczach ligowych lepsi okazywał się zespół Puszczy Niepołomice.

Wychowanek Głogovii Głogów Małopolski katem zespołu z Krakowa

Wisła Kraków we wczorajszym meczu strzeliła gola na 1:2 w końcówce meczu. Później szukali gola wyrównującego. Niestety piłkarze z Krakowa popełnili fatalne błędy w obronie i stracili w końcówce jeszcze dwie bramki. Zobacz bramki

Katem Wisły Kraków w końcówce i strzelcem dwóch bramek, które zabrały Wiśle Kraków szansę na wygraną był Lucjan Klisiewicz 21-latek, który swoje pierwsze kroki stawiał w juniorach Głogovii Głogów Małopolski, a następnie trafił do zespołu Ziomki Rzeszów. Lucjan do zespołu z Niepołomic trafił w sezonie 2019/2020.

 

 


Klisiewicz

Klisiewicz


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów