Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Stal Rzeszów przegrywa z Odrą Opole ale utrzymuje 6 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi

FwCI5pvWAAE9Yhf

Stal Rzeszów miała szansę odskoczyć od Arki Gdynia na pięć punktów i umocnić się na szóstym miejscu w tabeli. Niestety ta sztuka się nie udała i seria trzech kolejnych wygranych Niebieskich została przerwana.

Pomimo faktu, że to Stal Rzeszów więcej atakowała i miała więcej okazji do zdobycia bramki to niestety zespół Myśliwca wraca do domu bez punktów. Już w 8 minucie spotkania po kontrze Odry Rafał Niziołek ogrywa Wolskiego, podaje do Makuszewskiego a ten pokonuje bramkarza Stali.

Stal próbowała, ale w 28 minucie meczu było 2:0 dla Odry Opole. Piłkarze gospodarzy wyrzucili piłkę z autu, którą przedłużył Kamiński. Strzałem głową do bramki skierował ją Bednarski.

Piłkarze Stali od tego momentu próbowali zdobyć gola ale bezskutecznie. Dobrze funkcjonowała obrona Odry, jak i dobrze bronił ich bramkarz. Okazję mieli Małecki i Michalik. Tak więc wynik do końca meczu nie uległ zmianie i Stal wróciła do domu bez punktów.

1-0 Maciej Makuszewski (8)

2-0 Michał Bednarski (28)

Odra Opole: Artur Haluch - Mateusz Spychała, Mateusz Kamiński, Maksymilian Pingot, Jakub Szrek, Maciej Makuszewski (75. Tomas Mikinić), Rafał Niziołek, Wojciech Kamiński, Borja Galan, Konrad Nowak (89. Maksymilian Tkocz), Michał Bednarski (79. Bartosz Guzdek).

Stal Rzeszów: Krzysztof Bąkowski - Dominik Marczuk (72. Wiktor Kłos), Łukasz Góra, Paweł Oleksy (12. Kamil Pajnowski), Piotr Głowacki, Damian Michalik, Bartłomiej Poczobut (46. Kacper Piątek), Krzysztof Danielewicz, Bartosz Wolski (46. Dawid Olejarka), Andreja Prokić (72. Kacper Sadłocha), Patryk Małecki.

Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Foto podglądowe: 400mm.pl