Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 03:03
Reklama

W czwartek spotkanie z posłem Konradem Berkowiczem w Rzeszowie

W czwartek spotkanie z posłem Konradem Berkowiczem w Rzeszowie
Konrad
Już 27 kwietnia poseł i I wiceprezes Nowej Nadziei Konrad Berkowicz oraz przedsiębiorca i prezes oddziału krakowskiego Nowej Nadziei Bartosz Bocheńczak odwiedzą Rzeszów, gdzie spotkają się z wyborcami. Spotkanie odbędzie się w Grein Hotelu Rzeszów (al. Rejtana 1) o godz. 18:30. Wiceprzewodniczący Koła Poselskiego Konfederacji podczas spotkania poruszy tematy związane z gospodarką. 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1416995602391645

Konrad Berkowicz jest również członkiem Rady Liderów Konfederacji, partii która obecnie zajmuje 3 miejsce w sondażach wyborczych. Podczas spotkania otwartego głos zabiorą również lokalni liderzy Nowej Nadziei - Damian Bańka (prezes okręgu), Krzysztof Mazur (prezes regionu) oraz Andrzej Szlęzak (radny sejmiku wojewódzkiego). Po spotkaniu merytorycznym zaplanowany jest afterparty z udziałem Posła. 

Na spotkanie z posłem Berkowiczem zaprasza Prezes okręgu rzeszowskiego Nowej Nadziei - Damian Bańka: "Zapraszam serdecznie na spotkanie z I wiceprezesem Nowej Nadziei - Konradem Berkowiczem. Poseł Berkowicz pochodzi z Podkarpacia i zawsze z miłą chęcią odwiedza swoje rodzinne strony. Podczas spotkania będzie można wysłuchać wystąpienia posła, a następnie zadać liderowi Konfederacji nurtujące pytania". 

KBBBRzeszowKonfa2
KBBBRzeszowKonfa2

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Komentarze
Reklama