Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Rzeszowie nauczą cię myśleć pozytywnie

W Rzeszowie nauczą cię myśleć pozytywnie
Jak myśleć pozytywnie

Autor: Plakat wydarzenia. fot. Materiały organizatorów

W poniedziałek, 24 kwietnia, o godz. 18:30, odbędzie się szkolenie z zakresu pozytywnego myślenia. W jego trakcie uczestnicy otrzymają rady nt. tego, w jaki sposób mogą osiągnąć swój sukces i zrealizować marzenia.


Plakat wydarzenia. fot. Materiały organizatorów

-Tym razem mam przyjemność zaprosić Was na kolejne darmowe warsztaty pod hasłem: Jak myśleć pozytywnie? KILKA KROKÓW DO SUKCESU! Czasem niewiele może zmienić tak wiele - warto skorzystać ze skarbnicy informacji, którą pragnie Państwu przekazać certyfikowany spec. Pozytywnej Dyscypliny, właściciel firmy Potęga Wsparcia - pani Magdalena Harasymowicz - zapowiada Karolina Pikuła, organizatorka i liderka Stowarzyszenia Wolne Podkarpacie.

Czego się dowiemy?


Uczestnicy warsztatów otrzymają konkretne wskazówki do stworzenia lepszego „ja”, poćwiczą i zastanowią się czego potrzeba im do sukcesu.

Gdzie i kiedy?


Wydarzenie odbędzie się w Rzeszowie, 24 kwietnia 2023 (pon.), godz.18.30, w restauracji "Republika Polsko-Francuska" ul. Na Skały 1a. Osoby opiekujące się dziećmi, będą mogły zabrać je ze sobą.
-Dostępny jest kącik dla dzieci, więc kto chce i potrzebuje może zabrać Pociechy:) Do zobaczenia! - podkreśla organizatorka.

Podziel się
Oceń

Komentarze