Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu medycznego w Rzeszowie

Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu medycznego w Rzeszowie
wheelchair-gc1919c750_1920~2
W Rzeszowie istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, wspomagającego i pielęgnacyjnego. Wypożyczalnię prowadzi Fundacja Medyk dla Zdrowia.

Wypożyczalnia została sfinansowana w ramach projektu realizowanego z Regionalnego Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Priorytet VIII Integracja społeczna. Działanie 8.3: Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych.

Mieszkańcy powiatu rzeszowskiego i miasta Rzeszowa mają możliwość wypożyczenia nowoczesnego sprzętu medycznego, takiego jak: materace przeciwodleżynowe, łóżka elektryczne, wózki ortopedyczne i elektryczne, podnośniki pacjenta, czy koncentratory tlenu. 

Osoby, które przeszły Covid-19 mogą skorzystać z aparatów wspomagających przy bezdechu nocnym. Są także urządzenia do treningu wydolności m.in orbiterki. 

Miejscem, gdzie znajduje się wypożyczalnia jest Centrum Handlowe Full Market przy Rejtana 53. Czynna jest w godzinach 9-14. Jest możliwość konsultacji w innych godzinach, po uprzednim kontakcie telefonicznym. 

Szczegóły pod numerem telefonu 519 735 077

e-mail: [email protected]


Podziel się
Oceń

Komentarze