Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

„Spokojnie już nie będzie” - spotkanie autorskie z prof. Pawłem Kowalem

„Spokojnie już nie będzie” - spotkanie autorskie z prof. Pawłem Kowalem
P kopia
W czwartek, 16 marca w sali konferencyjnej Millenium Hall na poziomie 2, odbędzie się spotkanie autorskie z Pawłem Kowalem.

Agresja Rosji na Ukrainę z 24 lutego 2022 roku zmieniła wszystko. Z jednej strony przyniosła krach imperialnych rojeń Moskwy, z drugiej – spowodowała solidarną reakcję państw zachodnich.

Jednak filary stabilności, co pokazały ostatnie lata, zachwiały się już wcześniej. Na jakie zmiany możemy się przygotować, czerpiąc z historii i obserwacji bieżących wydarzeń? Jakie są scenariusze dla Polski, naszej polityki  wewnętrznej i międzynarodowej? Jaka przyszłość czeka Europę?

Na te ważne pytania odpowiedzi szuka Paweł Kowal, profesor Polskiej Akademii Nauk, praktyk i teoretyk polityki wschodniej, w rozmowie z Agnieszką Lichnerowicz, nagradzaną dziennikarką i reporterką relacjonującą najważniejsze wydarzenia na arenie międzynarodowej. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Paweł Kowal, politolog, historyk, polityk i publicysta. Profesor Instytutu Studiów Politycznych PAN, poseł na Sejm RP V, VI i IX kadencji, w latach 2006–2007 – sekretarz stanu w MSZ, 2009–2014 poseł do Parlamentu Europejskiego.

 

plakat wydarzenia

spotkanie autorskie_Kowal_kwadrat

spotkanie autorskie_Kowal_kwadrat


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów