Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Romuś Antsikiewicz walczy z SMA. Ojciec zostawił go, gdy dowiedział się o chorobie

Romuś Antsikiewicz walczy z SMA. Ojciec zostawił go, gdy dowiedział się o chorobie
romuś
Historia małego Romusia chwyta za serce. Chłopiec ma zaledwie 2 latka a już tak wiele się wycierpiał. Matka Elena zbiera pieniądze na jego leczenie- brakuje już bardzo niedużo. Kwota, jaka została do zebrania to 800 tysięcy złotych. Mama Romusia ma nadzieję, że uda się zebrać kwotę 9 mln złotych i uratować jej synka. Brakuje tak niewiele.

Po narodzinach Romuś był kapryśny, spał po 20-30 minut dziennie. Jego historia zaczyna się jak każda, która kończy się diagnozą, która ścina z nóg rodziców. Pani Elena skonsultowała się z lekarzem, który zdiagnozował gronkowca i zastosował leczenie. Synek wyzdrowiał, ale radość trwała krótki.

Dziecko nie mogło utrzymać główki na brzuszku, nawet leżąc na brzuszku. Lekarze tłumaczyli to osłabieniem po infekcji. Lekarze nie potrafili zdiagnozować co dzieje się z dzieckiem. Pani Elena zaczęła się domagać diagnozy. Właśnie wtedy usłyszała diagnozę, która zmieniła życie rodziny- SMA. Po tej diagnozie ojciec dziecka ich zostawił. Teraz pani Elena musi sama walczyć o zdrowie swojego dziecka.
Muszę samodzielnie walczyć o życie mojego ukochanego synka, ponieważ ojciec Romka nas opuścił. Chcę widzieć na jego buzi uśmiech, chcę go przytulać i patrzeć jak rośnie. Nie pozostaje mi nic innego, jak prosić o pomoc troskliwych serc.

- pisze pani Elena w opisie zbiórki na siepomaga.pl

Kliknij i wesprzyj walkę Romusia

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów