Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

CLAPPTON w Rzeszowskich Piwnicach. Artyści przypomnieli twórczość muzyka Erica Claptona [ZDJĘCIA]

CLAPPTON w Rzeszowskich Piwnicach. Artyści przypomnieli twórczość muzyka Erica Claptona [ZDJĘCIA]
IMG_7733

Autor: Fot. MZ

Projekt CLAPPTON - A tribute to Eric Clapton wystąpił we wtorek, 14 lutego Rzeszowskich Piwnicach. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sztuki Estradowej "Estrada". Przybyło wielu gości.

Fot. MZ


CLAPPTON to projekt rzeszowskich muzyków, którego artystycznym zamierzeniem jest uhonorowanie twórczości Erica Claptona. Jego leader - Sebastian Stachurski (gitara, vocal) - od ponad 25 lat, wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego Mistrza. Być może jest nawet krajowym rekordzistą w ilości koncertów Claptona, w których miał przyjemność uczestniczyć.

 

Grupa CLAPPTON złożona jest z doświadczonych muzyków, którzy związani są z uznanymi w kraju zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak: Piotr Nowak Band, Portal Blues, Kłusem z Blusem. Oprócz Sebastiana Stachurskiego w zespole występują: Wojciech Kwieciński (bas), Robert Winczowski (perkusja), Maciej Łosiewicz (hammond, piano), Dominika Malec (wokal), Katarzyna Wnęk (wokal).

 Fot. MZ 

Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop.


 

Uczestnictwo w koncertach formacji CLAPPTON, gwarantuje niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70 i 80 tych, bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad, w których gwiazdorski band Claptona, złożony z najznamienitszych muzyków nagrał i wykonuje wspaniale zaaranżowany, iście królewski program. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników dobrej muzyki wykonywanej na żywo, fanów, którzy nigdy nie mogli uczestniczyć w koncertach Claptona, oraz tych którzy z rozrzewnieniem wspominają jego koncerty w Polsce - zapewniają uczestnicy muzycznego projektu.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu!


 

IMG_8002

IMG_8002

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów