Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przebijał opony w ciężarówce. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia

Przebijał opony w ciężarówce. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia
car-tyres-g0b9f979e1_1920
Autor: fot. pixabay
Policjanci z Sokołowa Małopolskiego zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzanego o umyślne przebicie opon w samochodzie ciężarowym.

O zdarzeniu, funkcjonariusze z Sokołowa Małopolskiego zostali powiadomieni początkiem stycznia. 36-letni  mieszkaniec jedne z miejscowości w gminie Sokołów Małopolski poinformował, że ktoś kilkukrotnie przebił oponę w jego samochodzie ciężarowym.

Początkowo mężczyzna myślał, że jest to zbieg okoliczności. Ale ponieważ sytuacja powtórzyła się, a charakter uszkodzeń wskazywał na celowe działanie, pokrzywdzony zgłosił to na policję. Do zawiadomienia dołączył zapis z kamer monitoringu. Wartość strat oszacował na kilka tysięcy złotych.

Zawiadomieni o przestępstwie policjanci przystąpili do wyjaśniana okoliczności zdarzenie i identyfikacji sprawcy. Na podstawie zgromadzonych informacji, wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski.

W  ubiegłą środę mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty umyślnego uszkodzenia dwóch opon, czym spowodował straty o łącznej wartości prawie 3 700 złotych.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów